37. İstanbul Kitap Fuarındayız!

“PENA YAYINLARI”

37.ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARI’NDA!

Bu yıl 37. kez 10-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye’nin en büyük kitap fuarının katılımcı yayınevleri arasında, dünyanın en iyi yazar ve çizerlerini okurlarla buluşturan Pena Yayınları da yer alıyor.

 

Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalara dünyadaki en büyük yazarların kitaplarının yanı sıra en iyi yazar ve çizerlerin çalışmalarını da paylaşan Pena Yayınları, 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 10. Salon 302 No’lu stantta okurlarını bekliyor.

 

Pena Yayınları’nın bu yılki standında yeni çıkacak kitaplarının yanı sıra geçtiğimiz ay İstanbul’da gerçekleşen, yeni kitabının tanıtım ve imza günüyle Türk okurlarının kalbini fetheden Sarah Jio’nun yeni romanı “Paristen Çiçeklerle” de yer alacak.

 

Yerli Yazarlar Okurlarıyla Buluşacak…

Yerli yazarlarıyla da Türk okurlarının tercih ettiği yayınevi haline gelen Pena Yayınları’nın sevilen yerli yazarları da kitaplarıyla birlikte yayınevinin standında okurlarıyla buluşacak.

 

“Çünkü Okumak Güzeldir” mottosunu benimseyen Pena Yayınları, bugüne kadar yayınladığı romanların yanı sıra çocuk kitaplarıyla da öne çıkıyor. Çocuk kitaplarına ve çocuk yaşta kitap okuma alışkanlığına ayrı bir önem veren yayınevi, fuarda yeni çıkacak çocuk kitaplarını tanıtmak üzere hem aileleri hem de renkli ve hayal dünyasında yaşamayı seven çocukları standında ağırlayacak.

 

İmza Günleri:

Bengüsu Özcan - Maskeli Kedi, Antika Adam

17 Kasım Cumartesi 13.00-15.00

 

Sencer Piyancı- Kilostrofobi

17 Kasım Pazar, 13:00-15:00

 

Cansu Çevik Turan- Yol Ayrımı

17 Kasım Cumartesi, saat 15.00 – 17:00

 

Fatma Meriç Demirel - Küçük Cadı Melis

18 Kasım Pazar, saat 13:00-15:00

 

Merve Dağlı - Çil Kuşu

18 Kasım Pazar, saat 13:00-15:00Kapat