Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Beth Kempton

Japoncada lisansüstü derecesi olan Beth, ikinci vatanı saydığı Japonya’da yıllarca yaşayıp çalıştı. Yıllar içinde Japon kâğıt yapımı, çiçek aranjmanı, çömlekçilik, noren-yapımı, kaligrafi, çay seremonisi ve dokuma dersleri aldı. Bütün bu deneyimler toplamda derin bir Japonya aşkı yaratırken, aynı zamanda kültürel ve dil nüanslarını anlamasına yardım etti.

 

Beth öncelikle Tokyo NTV’de televizyon sunuculuğu stajyerliği yaptı. Çeşitli yayınlarda Japonya ve Doğu felsefesi üzerine yazılar yazdı. Kendisi aynı zamanda Japoncada ‘desen’ anlamına gelen MOYO ismindeki internet tasarım dergisinin kurucu ortağı, kişisel gelişim yazarı ve bir girişimci olarak ödüllere layık görülmüştür.

İlk kitabı Freedom Seeker: Live More. Worry Less. Do What You Love adıyla 2017 yılında yayınlandı.

Beth kendisini gezgin, maceracı ve güzellik avcısı olarak görmektedir. Çikolata ve Japon kırtasiyesine takıntılı sayılabilir. İki şirin kız annesi olarak İngiltere’nin güney sahil şeridinde olduğunca yavaş bir hayat yaşamaktadır. Bir doz shinrin-yoku (orman banyosu) ve genç ailesiyle birlikte pikniklerden daha çok sevdiği şey yoktur.

Kusurlu mükemmel hayatına göz atmak isterseniz: Instagram @bethkempton.

Ayrıca:

www.bethkempton.com / www.dowhatyouloveforlife.com

www.facebook.com/dowhatyoulovexx

Instagram @bethkempton

Twitter @dowhatyoulovexx

Podcast: www.bethkempton.com/podcast

Beth Kempton - Yazarın kitapları

Kapat