Hakkımızda

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir.

Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kitaplarımızı takip eden bir kitapseverseniz, kitaplarımızı başta websitemiz www.penayayinlari.com olmak üzere D&R, Remzi, Nezih, İnkılap, Dost, Pandora, BKM ve ismini sayamayacağımız daha birçok kitabevinden ve ayrıca kitap satışı yapan tüm e-ticaret sitelerinden  temin edebilirsiniz.  

Kitaplarımızla ilgili bilgi almak ya da  görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz bize okuyucu@penayayinlari.comadresinden ulaşabilirsiniz.   

 

Bir kitabevi iseniz kitaplarımıza Arasta, Final, Prefix, Kida, Yelpaze ve  Başarı Dağıtım gibi dağıtım şirketlerinden temin edebilirsiniz.Bizimle doğrudan çalışmak gibi bir talebiniz varsa ya da bir kurum olarak (şirket, okul, kütüphane) kitaplarımızla ilgili bilgi almak isterseniz de bize info@penayayinlari.com e-posta adresinden veya 0 212 368 83 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bol okumalı günler dileriz.

PENA YAYINLARI

Kapat